جراحی کاشت ایمپلنت دندان

با بی دندانی برای همیشه خداحافظی کنید

شروع قیمت ایمپلنت از 14.000.000 تا آخر اسفندماه

روز
ساعت
دقیقه
ثانیه

فقط تا آخراسفند

برنامه نبض زندگی با حضور دکتر دهقان: چه زمانی کاشت دندان انجام دهیم؟

برنامه دکتر سلام با حضور دکتر وحید دهقان : با آسیب دیدگی ایمپلنت چه باید کرد؟

دلایلی که افراد ایمپلنت نمیکنند

  • چرا افراد از ایمپلنت می ترسند؟

افرادی که دارای اضطراب دندانپزشکی مخصوصا جراحی ایمپلنت دندان هستند بهتر است بدانند که تنها نیستند و اکثر بیماران دندانپزشکی از اقدامات دندانپزشکی ترس و دلهره دارند.این اضطراب و ترس از کاشت ایمپلنت دندان می تواند ناشی از یک تجربه ی بد و دردناک دندانپزشکی در سنین پایین فرد باشد یا تکرار تجربه های دردناکی در گذشته اتفاق افتاده اس و باعث به وجود آمدن این ترس در فرد شده باشد.

  • چرا افراد زیادی حاضرند بی دندان بمانند ولی ایمپلنت نکنند؟
  •  
  • چرا افراد خیلی از افراد فکر میکنند ایمپلنت کار سخت و پیچیده ای است؟

ایمپلنت دندان چیست؟

ایمپلنت دندان یک قطعه فلزی توخالی از جنس تیتانیوم است که به جای ریشه دندان در داخل استخوان قرار داده می شود. حدود 3 ماه صبر می کنیم تا این قطعه تیتانیومی به استخوان جوش بخورد. سپس آن قطعه دیگری به نام اباتمنت روی آن بسته می شود و قالب گیری می شود و روی اباتمنت روکش قرار می گیرد.در حال حاضر این روش به عنوان درمانی استاندارد جهت جایگزینی دندان‌های از دست رفته در دندانپزشکی محسوب می‌شود. فیکسچر ایمپلنت یک پایه فلزی است که طی یک عمل جراحی در داخل استخوان فک جایگذاری می‌شود . چند ماه طول می‌کشد تا به استخوان فک جوش بخورد

مهم ترین مزایای ایمپلنت دندان

با بی دندانی خداحافظی کنید

بدون نقص ایمپلنت کنید

راحت غذا بخورید

ضمانت انجام ایمپلنت

ضمانتکلیه ایمپلنت ها دارای ضمانت مادالعمر هستند و خدمات در مجموعه کلینیک دکتردهقان با دوسال گارانتی رایگان ارائه می شود.

نمونه کار ایمپلنت

پس از ایمپلنت چه کنیم؟

ساعت های ابتدایی پس از عمل جراحی، در سکوت کامل درازبکشید و استراحت کنید، توجه داشته باشید که سر خود را کمی بالاتر قرار دهید.بجهت جلوگیری از سرگیجه به آرامی از یک وضعیت به وضعیت دیگر حرکت کنید، برای مثال اگر در حالت خوابیده هستید و می خواهید بلند شوید ابتدا به آرامی چند لحظه در جای خود بنشینید و سپس به آرامی بایستید.بیمار می‌بایست بعد از عمل جراحی ایمپلنت استراحت کرده و فعالیت بدنی خود را محدود کند، درست مانند هنگامیکه به سرماخوردگی یا آنفولانزا مبتلا شده است. از انجام تمرینات ورزشی شدید تا ۴۸ ساعت پس از جراحی ایمپلنت دندانی بپرهیزد.

نظرات مراجعین کلینیک