ایمپلنت فوری با بیهوشی
مطالب این پست

 خدمات ایمپلنت فوری در تهران ( ایمپلنت یک روزه )

ایمپلنت فوری یک روش جایگزینی دندان و کاشت آن در دهان  به جای دندان از دست رفته میباشد این دندان کاشته شده کاملا مشابه دندان اصلی است و هیچ تفاوتی در کارایی آن وجود ندارد

در مراحل خدمات ایمپلنت فوری در تهران یک قطعه فلزی داخل لثه کاشته میشود و پس از آن از طریق یک روکش با جنس مقاوم وکاملا سازگار با بافت بدن  پوشانده میشود.

در مراحل نصب ایمپلنت فوری به هیچ عنوان نیاز به تراشیدن دندان مجاور نخواهد بود .

خدمات ایمپلنت کلینیک دکتر دهقان با بیهوشی انجام خواهد شد و در مراحل انجام ایمپلنت فوری بیمار هیچ دردی نخواهد داشت.لازم به ذکر است داروهای استفاده شده در خدمات ایمپلنت کاملا قابل تایید FDA هستند.

مراکز زیادی در تهران خدمات کاشت دندان فوری را انجام میدهند یکی از برترین مراکزی که خدمات ایمپلنت فوری در تهران را با بالاترین کیفیت انحام میدهد کلینیک دکتر وحید دهقان است.

عموما از ایمپلنت فوری به عنوان کاشت یک روزه دندان نیز یاد میشود که در این روش معمولا یک پایه موقت و روکش موقت استفاده میشود تا بیمار در مدت کاشت ایمپلنت دارای یک دندان موقت باشد.

ایمپلنت فوری در تهران

ایمپلنت فوری دندان کاملا مشابه با دندان اصلی میباشد و هیچگونه مشکلی برای شخص ایجاد نمیکند و میتواند تا آخر عمر از آن استفاده کند. همواره دقت داشته باشید قیمت ایمپلنت فوری نسبت به ایمپلنت معمولی به جهت استفاده از مواد بیهوشی کمی بیشتر است

همچنین خدمات کاشت یک روزه دندان در تهران با بهترین مواد انجام میشود در مراحل اولیه مراجعه به کلینیک نیاز به داشتن عکس از فک و صورت دارید این عکس جهت تصمیمات مهم پزشکی  در زمینه ی ایمپلنت فوری ضروری میباشد لازم به ذکر است که حتما نیاز به گرفتن عکس جدید دارید و عکس های قدیمی مناسب اخذ تصمیمات پزشکی نمیباشد پس حتما نسبت به گرفتن عکس از فک و صورت قبل از مراجعه اقدام بفرمایید در مراحل بعدی مخصوصا در کاشت دندان دکتر دهقان مشاوره های لازمه در زمینه ی ایمپلنت و کاشت دندان و انتخاب نوع روکش را ارائه میدهد وپس از آن نیاز به مشاوره با تیم مشاوره پزشکی دارید این مراحل در کوتاه ترین زمان و با کیفیت بالا انجام خواهد شد که موجب آزردگی خاطر شما نشود در مراحل بعدی جهت انجام فرایند های دندانپزشکی راهنمایی خواهید شد در تمام این مراحل راهنمایی های پزشک همراه شما خواهد بود و جای هیچ نگرانی نخواهید داشت.

قیمت ایمپلنت فوری دندان

قیمت ایمپلنت فوری در کلینیک های مختلف با توجه به نوع ارائه خدمات و توع مواد مصرفی متفاوت است. در واقع یکی از موارد تعیین کننده در قیمت ایمپلنت فوری همان نوع مواد مصرفی میباشد که در پروسه ی ایمپلنت استفاده میشود.در کلینیک دکتر وحید دهقان از بهترین مواد مصرفی با کیفیت عالی  استفاده میشود لازم به ذکر است در صورت درخواست بیمار برای بیهوشی میتوان از ایمپلنت فوری با بیهوشی استفاده نمون که بیمار با خیال آسوده از خدمات  استفاه کند.قیمت ایمپلنت فوری بسته به تعداد دندان میتواند میتواند مشخص باشد همچنین ممکن است بعد از بررسی فک و صورت پزشک اقدام به جراحی فک و صورت نماید تا لئه و فک مناسب ایمپلنت و کاشت دندان شود اما در حالت کلی قیمت ایمپلنت فوری  بیشتر از ایمپلنت در حالت عادی میباشد عمدتا هم به خاطر پایه موقت که در فک گذاشته میشود تا در مدت استفاده از ایمپلنت بیمار از پایه موقت استفاده کند.

ایمپلنت فوری با بیهوشی یا کاشت فوری دندان با بیهوشی

برخی از مراجعه کنندگان با توجه به ارائه خدمات نامناسب توسط سایر پزشکان در کلینیک های دندانپزشکی تجربه خوشایندی نسبت به دندانپزشکی ندارند از این سو در زمان مراجعه ی برای دریافت خدمات  از خدمات کاشت ایمپلنت فوری با بیهوشی استفاده میکنند که این خدمات معمولا توسط کلینیک های مطرح دندانپزشکی ارائه میشود و از مواد دارای تاییدیه از سازمان غذا و دارو مورد استفاده قرار میگیرد تا بیمار هیچگونه ترسی نسبت به ایمپلنت فوری باببهوشی نداشته باشد در صورتی که تمایل دارید از خدمات کاشت فوری دندان با بیهوشی استفاده کنید حتما با موضوع را به جراح اطلاع دهید تا از دارو های مناسب برای بیهوشی استفاده شود.

 

هزینه ی ایمپلنت فوری تحت بیهوشی

هزینه ی ایمپلنت فوری تحت بیهوشی عموما با توجه به میزان مصرف داروی بیهوشی میباشد که این میزان در هر فرد متفاوت است و بسته به تعداد دندان و توع استخوان فک و صورت میباشد  از همین رو بعد از کاشت ایمپلنت فوری تحت بیهوشی قابل تخمین خواهد بود به طور کلی هزینه ایمپلنت فوری تحت بیهوشی بیشتر از ایمپلنت فوری بدون بیهوشی میباشد.

مراحل ایمپلنت دندان با بیهوشی

در مراحل خدمات کاشت ایمپلنت فوری دندان یک قطعه فلزی داخل لثه کاشته میشود و پس از آن از طریق یک روکش با جنس مقاوم وکاملا سازگار با بافت بدن  پوشانده میشود.

در مراحل نصب ایمپلنت فوری با بیهوشی  به هیچ عنوان نیاز به تراشیدن دندان مجاور نخواهد بود در مراحل انجام با بیهوشی بیمار هیچ دردی نخواهد داشت.لازم به ذکر است داروهای استفاده شده در خدمات ایمپلنت کاملا قابل تایید FDA هستند.

امروزه بسیاری از دندانپزشکان جهت جلوگیری از از اینکه بیمار دردی نداشته باشد خدمات جراحی خود را با استفاده از بیهوشی انجام می دهند یکی از این خدمات ایمپلنت با بیهوشی می باشد .

انواع داروی بیهوشی و آرامبخش ویژه دندانپزشکی کودکان

یکی از داروهایی که در دندانپزشکی کودکان استفاده می‌شود گاز خنده است آرام بخش ملایم و کم خطر اکسید نیتروژن زن که با کمبود اکسیژن ترکیب شده و با استفاده از آن موجب آرامش در کودکان می شود.

آرامبخش ملایم , این دارو هم برای بزرگسالان و هم برای کودکان استفاده می شود بدین صورت که بیمار در فرایند جراحی صدای دکتر و کادر درمان را متوجه می‌شود اما واکنش نشان نمی‌دهند

آرامبخش متوسط ,این دارو را بیشتر جراحان فک و صورت استفاده می کنند که باعث به خواب رفتن بیمار می شود.

آرام بخش عمیق, این دارو نسبتاً قوی می باشد از این دارو در عموماً جراحی‌های با حضور در اتاق عمل انجام می شود تا وضعیت ضربان قلب و پمپاژ قلب و فشارخون در جریان بیهوشی بررسی شود

مراحل ایمپلنت دندان با بیهوشی

می توان به این نکته اشاره کرد  که فرد هیچ دردی احساس نخواهد کرد و نیز ترس و دلهره از عملیات دندانپزشکی نخواهد داشت معمولاً برای دندانپزشکی و همچنین  درخدمات ایمپلنت با بیهوشی از داروی بیهوشی استفاده می شود در بعضی موارد خاص نیز به اتاق عمل و بیهوشی نیاز می شود که با نظارت متخصص بیهوشی انجام میگیرد.

ایمپلنت دیجیتال و تفاوت آن با ایمپلنت معمولی را در مقاله ی ایمپلنت دیجیتال در تهران بخوانید

ایمپلنت فوری دندان با بیهوشی

نداشتن دندان هم در زیبایی و اعتماد به نفس افراد و هم در تکلم و غذا خوردن مشکلاتی را به وجود می آورد. امروزه با پیشرفت علم دندان پزشکی دیگر مجبور به تحمل کردن این مشکلات و یا استفاده از دندان مصنوعی نخواهید بود. ایمپلنت دندان جایگزین بسیار مناسب برای دندان طبیعی شما خواهد بود.

درد زیاد حاصل از کاشت ایمپلنت باعث می شود افراد زیادی به خاطر ترس و استرس از انجام این کار چشم پوشی کنند. کاشت ایمپلنت با بیهوش راه حل جدید و مدرنی است که برای رفع این مشکل توسط متخصصین در این زمینه به وجود آمده است. در ادامه به توضیح این روش خواهیم پرداخت. تا پایان همراه ما باشید.

ایمپلنت فوری چیست؟

ایمپلنت ها جایگزین مدرن و بسیار طبیعی برای دندان های از دست رفته، پروتزها و بریج ها هستند. ایمپلنت دندان شامل یک پیچ جنس از تیتانیوم است که طی عمل جراحی در استخوان فک کاشته می شود و به مرور زمان با استخوان فک جوش می خورد. در این مدت برای این که جای دندان خالی نباشد پزشکتان می تواند  برای قسمت بیرونی یا تاج دندان روکشی موقت همانند دندان طبیعی بسازد.

 زمان در انجام روش ایمپلنت بسیار مهم است.زمانی که شما یک دندان خود را می کشید و یا به هر دلیلی دندانتان را از دست می دهید، استخوان فک سریعا شروع به تحلیل رفتن می کند. قبل از این که استخوان فک را از دست بدهید باید شروع به کار کنید. در غیر این صورت احتیاج به پیوند استخوان خواهید داشت. بهتر است که کشیدن دندان و انجام ایمپلنت پشت سر هم و یا حداقل  در یک فاصله زمانی خیلی کوتاه انجام شود. به این روش ایمپلنت فوری می گویند.

مراحل ایمپلنت فوری دندان با بیهوشی چگونه است؟

گاهی افراد نمی توانند درد دندان پزشکی را تحمل کنند و یا به اصطلاح دچار اختلال ترس از دندان پزشکی یا دنتال فوبیا هستند که در این صورت می توان از راهکار های علمی به وجود آمده استفاده کرد.  یکی از این راه کار ها انجام کاشت ایمپلنت با بیهوشی است.  همچنین انجام این روش برای کودکان و یا افرادی که در مراحل دندان پزشکی دچار حالت تهوع شدید می شوند و افراد معلول جسمی و ذهنی، توصیه می شود.

البته جالب است بدانید در این روش فرد مراجعه کننده را بیهوش نمی کنند بلکه با استفاده از روش های مدرن و جدید و علمی  فرد به خواب مصنوعی یا سدیشن رفته و هیچ دردی را احساس نمی کند.

این روش حتما باید تحت نظر پزشکان متخصص و در کلینیک های مجهز انجام شود. تمام تلاش کادر درمان برای این است که از درد و عوارض بیهوشی جلوگیری کنند.

در این روش قبل از شروع هر کار بر روی دندانتان تحت نظر پزشک متخصص بیهوشی سرم آرامبخش به شما تزریق خواهد شد و کمی بعد ازآن شما به خواب خواهید رفت و هیچ گونه دردی را در فرایند درمان احساس نخواهید کرد.

بعد از به خواب رفتن بیمار، دندان پزشک ابتدا اقدام به کشیدن دندان ناسالم خواهد کرد و بلافاصله در سوراخ ریشه پایه ایمپلنت و پیچ تیتانیوم را قرار می دهد. بعد از جراحی لثه و جاگذاری پایه ایمپلنت، متخصص بیهوشی سرم را کم کم قطع می کند و بیمار از خواب بیدار می شود بدون این که دردی را احساس کرده باشد.

این روش مضرات بیهوشی را ندارد.. داروهایی که در این روش استفاده می شود دز های مختلفی از خفیف تا پیشرفته دارند و بنا بر شرایط بیمار، میزان استرس و ترسش، مدت زمان و نوع درمان متغیر خواهد بود.

مزایای ایمپلنت دندان با بیهوشی

امروزه روش ایمپلنت دندان با بیهوشی طرفداران زیادی پیدا کرده است و دیگر افرادی که از ترس به دندان پزشک مراجعه نمی کردند بهانه ای برای این کار نخواهند داشت. مهم ترین مزیت این روش این است که همه مراحل آن در همان یک جلسه انجام می شود و دیگر نیاز به حضور مجدد بیمار نخواهیم داشت. به دلیل آرامشی که در مراحل این نوع از درمان وجود دارد و بیمار حرکات غیر ارادی انجام نمی دهد،  پزشک هم با آرامش خیال می تواند کارهای خود را بر روی دندان فرد انجام دهد.

مزیت دیگر دوام و ماندگاری و مقاومت دندان کاشته شده است که مانند دندان طبیعی است.

ایمپلنت در تهران از خدمات مطرح کلینیک دکتر وحید دهقان میباشد این مرکز با کادری مجرب خدمات ایمپلنت دیجیتال در تهران و ایمپلنت فوری در تهران ارائه میدهد از طرفی با توجه به مطرح بودن این مرکز بسیاری از مراجعه کنندگان از سایر شهرها نیز میباشند

 

6 دیدگاه

 1. مسلم فدائی گفته:
  17 بهمن 1400

  با سلام و احترام..با این اوصاف قیمت رو میتونید بفرمائید چقدر در میاد؟

  پاسخ
 2. علی گفته:
  27 اردیبهشت 1401

  ایمپلنت عادی چقدر طول میکشه دوره درمانش؟

  پاسخ
  • 28 اردیبهشت 1401

   جهت اطلاع از ایمپلنت عادی و ایمپلنت فوری در تهران میتونید با کلینیک دکتر دهقان تماس بگیرید

   پاسخ
 3. میلاد محمدی گفته:
  7 اسفند 1401

  دکتر خیلی خوش اخلاق و مهربونه
  به نظر من هرکسی میخواد ایمپلنت فوری تهران انجام بده باید فقط به دکتر دهقان مراجعه کنه

  پاسخ
  • 7 اسفند 1401

   ممنون از شما جناب محمدی
   مجموعه ی دکتر دهقان همواره تلاش میکنه تمام مراجعین با رضایت 100% کارشون انجام بشه.

   پاسخ

ارسال پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *