ایمپلنت فوری با بیهوشی

 خدمات ایمپلنت فوری در تهران ( ایمپلنت یک روزه )

ایمپلنت فوری یک روش جایگزینی دندان و کاشت آن در دهان  به جای دندان از دست رفته میباشد این دندان کاشته شده کاملا مشابه دندان اصلی است و هیچ تفاوتی در کارایی آن وجود ندارد

در مراحل خدمات ایمپلنت فوری در تهران یک قطعه فلزی داخل لثه کاشته میشود و پس از آن از طریق یک روکش با جنس مقاوم وکاملا سازگار با بافت بدن  پوشانده میشود.

در مراحل نصب ایمپلنت فوری به هیچ عنوان نیاز به تراشیدن دندان مجاور نخواهد بود .

خدمات ایمپلنت کلینیک دکتر دهقان با بیهوشی انجام خواهد شد و در مراحل انجام ایمپلنت فوری بیمار هیچ دردی نخواهد داشت.لازم به ذکر است داروهای استفاده شده در خدمات ایمپلنت کاملا قابل تایید FDA هستند.

مراکز زیادی در تهران خدمات کاشت دندان فوری را انجام میدهند یکی از برترین مراکزی که خدمات ایمپلنت فوری در تهران را با بالاترین کیفیت انحام میدهد کلینیک دکتر وحید دهقان است.

عموما از ایمپلنت فوری به عنوان کاشت یک روزه دندان نیز یاد میشود که در این روش معمولا یک پایه موقت و روکش موقت استفاده میشود تا بیمار در مدت کاشت ایمپلنت دارای یک دندان موقت باشد.

ایمپلنت فوری در تهران

ایمپلنت فوری دندان کاملا مشابه با دندان اصلی میباشد و هیچگونه مشکلی برای شخص ایجاد نمیکند و میتواند تا آخر عمر از آن استفاده کند. همواره دقت داشته باشید قیمت ایمپلنت فوری نسبت به ایمپلنت معمولی به جهت استفاده از مواد بیهوشی کمی بیشتر است

همچنین خدمات کاشت یک روزه دندان در تهران با بهترین مواد انجام میشود در مراحل اولیه مراجعه به کلینیک نیاز به داشتن عکس از فک و صورت دارید این عکس جهت تصمیمات مهم پزشکی  در زمینه ی ایمپلنت فوری ضروری میباشد لازم به ذکر است که حتما نیاز به گرفتن عکس جدید دارید و عکس های قدیمی مناسب اخذ تصمیمات پزشکی نمیباشد پس حتما نسبت به گرفتن عکس از فک و صورت قبل از مراجعه اقدام بفرمایید در مراحل بعدی مخصوصا در کاشت دندان دکتر دهقان مشاوره های لازمه در زمینه ی ایمپلنت و کاشت دندان و انتخاب نوع روکش را ارائه میدهد وپس از آن نیاز به مشاوره با تیم مشاوره پزشکی دارید این مراحل در کوتاه ترین زمان و با کیفیت بالا انجام خواهد شد که موجب آزردگی خاطر شما نشود در مراحل بعدی جهت انجام فرایند های دندانپزشکی راهنمایی خواهید شد در تمام این مراحل راهنمایی های پزشک همراه شما خواهد بود و جای هیچ نگرانی نخواهید داشت.

قیمت ایمپلنت فوری دندان

قیمت ایمپلنت فوری در کلینیک های مختلف با توجه به نوع ارائه خدمات و توع مواد مصرفی متفاوت است. در واقع یکی از موارد تعیین کننده در قیمت ایمپلنت فوری همان نوع مواد مصرفی میباشد که در پروسه ی ایمپلنت استفاده میشود.در کلینیک دکتر وحید دهقان از بهترین مواد مصرفی با کیفیت عالی  استفاده میشود لازم به ذکر است در صورت درخواست بیمار برای بیهوشی میتوان از ایمپلنت فوری با بیهوشی استفاده نمون که بیمار با خیال آسوده از خدمات  استفاه کند.قیمت ایمپلنت فوری بسته به تعداد دندان میتواند میتواند مشخص باشد همچنین ممکن است بعد از بررسی فک و صورت پزشک اقدام به جراحی فک و صورت نماید تا لئه و فک مناسب ایمپلنت و کاشت دندان شود اما در حالت کلی قیمت ایمپلنت فوری  بیشتر از ایمپلنت در حالت عادی میباشد عمدتا هم به خاطر پایه موقت که در فک گذاشته میشود تا در مدت استفاده از ایمپلنت بیمار از پایه موقت استفاده کند.

یک روش درمانی که می تواند انتخاب بسیار خوبی برای جایگزینی دندان از دست رفته باشد، ایمپلنت فوری است. به این ترتیب دندانپزشک متخصص بلافاصله پس از کشیدن دندان (مطمئنا بین 1 تا 2 هفته بعد)، ایمپلنت را در استخوان فک قرار می دهد. با کمک نصب فوری می توانید در مدت زمان بسیار کوتاهی دندان از دست رفته خود را جایگزین کنید.

قیمت ایمپلنت یک روزه

کاشت دندان یک روزه ممکن است برای شما تعجب برانگیز باشد اما ما به شما این اطمینان می دهیم در کلینیک دکتر دهقان کاشت امکان پذیر خواهد بود. اگر از کاشت دندان می ترسید این روش کاشت مناسب ترین و پر طرفدارترین ایمپلنت فوری در تهران است. قیمت ایملنت یک روزه بستگی به نوع و مدل آن دارد برای اطلاعات بیشتر با شماره موجود در سایت تماس بگیرید.

برخی از مراجعه کنندگان با توجه به ارائه خدمات نامناسب توسط سایر پزشکان در کلینیک های دندانپزشکی تجربه خوشایندی نسبت به دندانپزشکی ندارند از این سو در زمان مراجعه ی برای دریافت خدمات  از خدمات کاشت ایمپلنت فوری با بیهوشی استفاده میکنند که این خدمات معمولا توسط کلینیک های مطرح دندانپزشکی ارائه میشود و از مواد دارای تاییدیه از سازمان غذا و دارو مورد استفاده قرار میگیرد تا بیمار هیچگونه ترسی نسبت به ایمپلنت فوری باببهوشی نداشته باشد در صورتی که تمایل دارید از خدمات کاشت فوری دندان با بیهوشی استفاده کنید حتما با موضوع را به جراح اطلاع دهید تا از دارو های مناسب برای بیهوشی استفاده شود.

کلینیک آقای دکتر دهقانی با کادر پزشکی متخصص و متعهد به بیماران این اطمینان را می دهد که تمامی درمان های ارائه شده توسط ما با بیهوشی عمومی انجام می شود و یا برخی از جراحی های دردناک تحت بیهوشی عمومی انجام می شود، بنابراین بیمار نیازی به هیچ یک از مراحل درمانی ندارد.
ایمپلنت فوری دندان با بیهوشی به عنوان راه حل دائمی و بهترین راه حل برای جایگزینی دندان های از دست رفته، آسان ترین و بدون دردترین روش در کمترین زمان ممکن و با بالاترین کیفیت انجام می شود.

آیا ایمپلنت با بیهوشی انجام میشود؟

برای کسانی که نگران جراحی یا رفتن به دندانپزشک هستند، این فکر که ممکن است درد داشته باشند، ممکن است آنها را برای انجام این فرآیند مردد کند. اگر دندان های شما از دست رفته یا دندان های شما به شدت آسیب دیده است، ایمپلنت دندان می تواند گزینه ای عالی برای بازگرداندن ظاهر و عملکرد کامل لبخند شما باشد. شما می توانید مطمئن باشید که دندانپزشک شما هر کاری که می تواند انجام می دهد تا به شما کمک کند تا در طول عمل تا حد امکان راحت باشید و در عین حال شما را ایمن نگه دارد.

ایمپلنت دندان نیاز به جراحی دهان دارد و در نتیجه بیمار به آرامبخش یا بیهوشی نیاز دارد.

هزینه ی ایمپلنت فوری تحت بیهوشی

هزینه ی ایمپلنت فوری تحت بیهوشی عموما با توجه به میزان مصرف داروی بیهوشی میباشد که این میزان در هر فرد متفاوت است و بسته به تعداد دندان و توع استخوان فک و صورت میباشد  از همین رو بعد از کاشت ایمپلنت فوری تحت بیهوشی قابل تخمین خواهد بود به طور کلی هزینه ایمپلنت فوری تحت بیهوشی بیشتر از ایمپلنت فوری بدون بیهوشی میباشد.

مراحل ایمپلنت دندان با بیهوشی

در مراحل خدمات کاشت ایمپلنت فوری دندان یک قطعه فلزی داخل لثه کاشته میشود و پس از آن از طریق یک روکش با جنس مقاوم وکاملا سازگار با بافت بدن  پوشانده میشود.

در مراحل نصب ایمپلنت فوری با بیهوشی  به هیچ عنوان نیاز به تراشیدن دندان مجاور نخواهد بود در مراحل انجام با بیهوشی بیمار هیچ دردی نخواهد داشت.لازم به ذکر است داروهای استفاده شده در خدمات ایمپلنت کاملا قابل تایید FDA هستند.

امروزه بسیاری از دندانپزشکان جهت جلوگیری از از اینکه بیمار دردی نداشته باشد خدمات جراحی خود را با استفاده از بیهوشی انجام می دهند یکی از این خدمات ایمپلنت با بیهوشی می باشد .

انواع داروی بیهوشی و آرامبخش ویژه دندانپزشکی کودکان

یکی از داروهایی که در دندانپزشکی کودکان استفاده می‌شود گاز خنده است آرام بخش ملایم و کم خطر اکسید نیتروژن زن که با کمبود اکسیژن ترکیب شده و با استفاده از آن موجب آرامش در کودکان می شود.

آرامبخش ملایم , این دارو هم برای بزرگسالان و هم برای کودکان استفاده می شود بدین صورت که بیمار در فرایند جراحی صدای دکتر و کادر درمان را متوجه می‌شود اما واکنش نشان نمی‌دهند

آرامبخش متوسط ,این دارو را بیشتر جراحان فک و صورت استفاده می کنند که باعث به خواب رفتن بیمار می شود.

آرام بخش عمیق, این دارو نسبتاً قوی می باشد از این دارو در عموماً جراحی‌های با حضور در اتاق عمل انجام می شود تا وضعیت ضربان قلب و پمپاژ قلب و فشارخون در جریان بیهوشی بررسی شود.

 

مراحل ایمپلنت دندان با بیهوشی

مراحل ایمپلنت دندان با بیهوشی

می توان به این نکته اشاره کرد  که فرد هیچ دردی احساس نخواهد کرد و نیز ترس و دلهره از عملیات دندانپزشکی نخواهد داشت معمولاً برای دندانپزشکی و همچنین  درخدمات ایمپلنت با بیهوشی از داروی بیهوشی استفاده می شود در بعضی موارد خاص نیز به اتاق عمل و بیهوشی نیاز می شود که با نظارت متخصص بیهوشی انجام میگیرد.

ایمپلنت دیجیتال و تفاوت آن با ایمپلنت معمولی را در مقاله ی ایمپلنت دیجیتال در تهران بخوانید

ایمپلنت فوری دندان با بیهوشی

نداشتن دندان هم در زیبایی و اعتماد به نفس افراد و هم در تکلم و غذا خوردن مشکلاتی را به وجود می آورد. امروزه با پیشرفت علم دندان پزشکی دیگر مجبور به تحمل کردن این مشکلات و یا استفاده از دندان مصنوعی نخواهید بود. ایمپلنت دندان جایگزین بسیار مناسب برای دندان طبیعی شما خواهد بود.

هنگامی که صحبت از جایگزینی دندان به میان می آید، ایمپلنت های دندانی اغلب انتخاب بهترین دندانپزشک هستند زیرا دندان های شما را نسبت به سایر گزینه های درمانی (در مقایسه با پروتز و بریج) به شکل اصلی خود نزدیک می کنند. یکی از مزایای ایمپلنت فوری با بیهوشی این است که ایمپلنت های دندانی به راحتی نگهداری می شوند و نقش مهمی در جلوگیری از آسیب استخوان فک دارند.

درد زیاد حاصل از کاشت ایمپلنت باعث می شود افراد زیادی به خاطر ترس و استرس از انجام این کار چشم پوشی کنند. کاشت ایمپلنت با بیهوش راه حل جدید و مدرنی است که برای رفع این مشکل توسط متخصصین در این زمینه به وجود آمده است. در ادامه به توضیح این روش خواهیم پرداخت. تا پایان همراه ما باشید.

ایمپلنت فوری دندان

ایمپلنت ها جایگزین مدرن و بسیار طبیعی برای دندان های از دست رفته، پروتزها و بریج ها هستند. ایمپلنت دندان شامل یک پیچ جنس از تیتانیوم است که طی عمل جراحی در استخوان فک کاشته می شود و به مرور زمان با استخوان فک جوش می خورد. در این مدت برای این که جای دندان خالی نباشد پزشکتان می تواند  برای قسمت بیرونی یا تاج دندان روکشی موقت همانند دندان طبیعی بسازد.

 زمان در انجام روش ایمپلنت بسیار مهم است.زمانی که شما یک دندان خود را می کشید و یا به هر دلیلی دندانتان را از دست می دهید، استخوان فک سریعا شروع به تحلیل رفتن می کند. قبل از این که استخوان فک را از دست بدهید باید شروع به کار کنید. در غیر این صورت احتیاج به پیوند استخوان خواهید داشت. بهتر است که کشیدن دندان و انجام ایمپلنت پشت سر هم و یا حداقل  در یک فاصله زمانی خیلی کوتاه انجام شود. به این روش ایمپلنت فوری می گویند.

ایمپلنت فوری دقیقا مشابه ایمپلنت دندان سنتی است، اما با این تفاوت که ادغام استخوان فک با ایمپلنت با سرعت بالاتری انجام می شود. بهتر است فواید آن را در قسمت بعدی بخوانید. این روش زمان درمان کوتاه تری خواهد داشت. در برخی موارد بلافاصله روکش روی دستگاه قرار می گیرد تا بیمار از بهترین دندان های خود لذت ببرد.

ایمپلنت فوری دندان در تهران

همانطور که از نام کاشت فوری پیداست، یکی از مهم ترین عوامل زمان بندی آن است. یکی از مهم ترین قسمت های روش درمان کاشت فوری دندان است. زیرا این قسمت به زمان نیاز دارد تا با استخوان های فک یکی شود. بنابراین، برای کاهش زمان درمان، استفاده از پایه ایمپلنت با تکنولوژی بالا ضروری است. به شما دوستان عزیز توصیه می کنیم به جای اینکه با استفاده از ایمپلنت های ارزان و بی کیفیت استفاده کنید ما برای برای رفع این مشکل شما بیماران با مراجعه به ایمپلنت فوری دندان در تهران به نام آقای دکتر وحید دهقان با سایقه درخشان ایشان بهره مند شوید. یک عمر از کاشت دندان بدون دغدغه استفاده نمایید.

مراحل ایمپلنت فوری دندان با بیهوشی چگونه است؟

گاهی افراد نمی توانند درد دندان پزشکی را تحمل کنند و یا به اصطلاح دچار اختلال ترس از دندان پزشکی یا دنتال فوبیا هستند که در این صورت می توان از راهکار های علمی به وجود آمده استفاده کرد.  یکی از این راه کار ها انجام کاشت ایمپلنت با بیهوشی است.  همچنین انجام این روش برای کودکان و یا افرادی که در مراحل دندان پزشکی دچار حالت تهوع شدید می شوند و افراد معلول جسمی و ذهنی، توصیه می شود.

البته جالب است بدانید در این روش فرد مراجعه کننده را بیهوش نمی کنند بلکه با استفاده از روش های مدرن و جدید و علمی  فرد به خواب مصنوعی یا سدیشن رفته و هیچ دردی را احساس نمی کند.

این روش حتما باید تحت نظر پزشکان متخصص و در کلینیک های مجهز انجام شود. تمام تلاش کادر درمان برای این است که از درد و عوارض بیهوشی جلوگیری کنند.

در این روش قبل از شروع هر کار بر روی دندانتان تحت نظر پزشک متخصص بیهوشی سرم آرامبخش به شما تزریق خواهد شد و کمی بعد ازآن شما به خواب خواهید رفت و هیچ گونه دردی را در فرایند درمان احساس نخواهید کرد.

بعد از به خواب رفتن بیمار، دندان پزشک ابتدا اقدام به کشیدن دندان ناسالم خواهد کرد و بلافاصله در سوراخ ریشه پایه ایمپلنت و پیچ تیتانیوم را قرار می دهد. بعد از جراحی لثه و جاگذاری پایه ایمپلنت، متخصص بیهوشی سرم را کم کم قطع می کند و بیمار از خواب بیدار می شود بدون این که دردی را احساس کرده باشد.

این روش مضرات بیهوشی را ندارد.. داروهایی که در این روش استفاده می شود دز های مختلفی از خفیف تا پیشرفته دارند و بنا بر شرایط بیمار، میزان استرس و ترسش، مدت زمان و نوع درمان متغیر خواهد بود.

مراحل ایمپلنت دندان با بیهوشی چگونه انجام می شود

مزایای ایمپلنت دندان با بیهوشی

امروزه روش ایمپلنت دندان با بیهوشی طرفداران زیادی پیدا کرده است و دیگر افرادی که از ترس به دندان پزشک مراجعه نمی کردند بهانه ای برای این کار نخواهند داشت. مهم ترین مزیت این روش این است که همه مراحل آن در همان یک جلسه انجام می شود و دیگر نیاز به حضور مجدد بیمار نخواهیم داشت. به دلیل آرامشی که در مراحل این نوع از درمان وجود دارد و بیمار حرکات غیر ارادی انجام نمی دهد،  پزشک هم با آرامش خیال می تواند کارهای خود را بر روی دندان فرد انجام دهد.

مزیت دیگر دوام و ماندگاری و مقاومت دندان کاشته شده است که مانند دندان طبیعی است.

ایمپلنت در تهران از خدمات مطرح کلینیک دکتر وحید دهقان میباشد این مرکز با کادری مجرب خدمات ایمپلنت دیجیتال در تهران و ایمپلنت فوری در تهران ارائه میدهد از طرفی با توجه به مطرح بودن این مرکز بسیاری از مراجعه کنندگان از سایر شهرها نیز میباشند

هزینه ی ایمپلنت فوری

اگر به فکر کاشت ایمپلنت دندان هستید، نمی دانید چقدر باید هزینه کنید و با مراجعه به مطب آقای دکتر وحید دهقان نگران پرداخت نباشید البته باید به خاطر داشته باشید که در همه جای دنیا کار دندانپزشکی بودجه بالایی می خواهد بسته به نوع ایمپلنت استفاده شده و شرایط فک و صورت شما هزینه ی ایمپلنت فوری به عوامل مختلفی وابسته میباشد

بهترین دکتر ایمپلنت فوری در تهران

بهترین دکتر ایمپلنت فوری در تهران را میتوان طبق معیار ها و مراحل مختلف انتخاب کرد کلینیک مجهز و داشتن نمونه کارهای حرفه ای یکی از عوامل انتخاب در بهترین دکتر ایمپلنت فوری در تهران میباشد. کلینیک دکتر وحید دهقان یکی از بهترین کلینیک های مطرح دندانپزشکی در تهران میباشد که با کادری حرفه ای مواد اولیه مرغوب نسبت به ارائه خدمات دندانپزشکی در تهران ااقدام نموده است این کلینیک با داشتن نمونه کارهای فعال و معتبر از بهترین کلینیک های محدوه جردن میباشد.

 

6 دیدگاه

 1. مسلم فدائی گفته:
  17 بهمن 1400

  با سلام و احترام..با این اوصاف قیمت رو میتونید بفرمائید چقدر در میاد؟

  پاسخ
 2. علی گفته:
  27 اردیبهشت 1401

  ایمپلنت عادی چقدر طول میکشه دوره درمانش؟

  پاسخ
  • 28 اردیبهشت 1401

   جهت اطلاع از ایمپلنت عادی و ایمپلنت فوری در تهران میتونید با کلینیک دکتر دهقان تماس بگیرید

   پاسخ
 3. میلاد محمدی گفته:
  7 اسفند 1401

  دکتر خیلی خوش اخلاق و مهربونه
  به نظر من هرکسی میخواد ایمپلنت فوری تهران انجام بده باید فقط به دکتر دهقان مراجعه کنه

  پاسخ
  • 7 اسفند 1401

   ممنون از شما جناب محمدی
   مجموعه ی دکتر دهقان همواره تلاش میکنه تمام مراجعین با رضایت 100% کارشون انجام بشه.

   پاسخ

ارسال پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *