ایمپلنت فوری با بیهوشی
مطالب این پست

ایمپلنت فوری در تهران

ایمپلنت دندان یکی از شگفت انگیزترین اتفاقاتی است که در علم دندانپزشکی رخ داد. شاید انسان‌هایی که در ده‌ها و صدها سال پیش زندگی می‌کردند، نمی‌توانستند تصور کنند که دندان‌های خراب و از دسته رفته، جایگزین دارند؛ آن هم نه یک جایگزین مصنوعی و آزار دهنده! بلکه جایگزینی که به طور کامل با دندان‌های طبیعی انسان سازگاری دارد و در صورت مراقبت صحیح، تا سال‌های سال به عنوان یک دندان طبیعی نقش آفرینی خواهد کرد.

ایمپلنت دندان از یک پایه محکم و مقاوم از جنس تیتانیوم خالص ساخته شده است. این میله باریک با یک جراحی کوچک درون استخوان فک قرار می‌گیرد و پس از آن که سازگاری کامل اتفاق افتاد، بر روی آن تاج دندان را نصب می‌نمایند و به این صورت یک دندان طبیعی، زیبا و مقاوم به جای دندان از دسته رفته کاشته می شود.

ایمپلنت فوری یک روش جایگزینی دندان و کاشت آن در دهان  به جای دندان از دست رفته میباشد این دندان کاشته شده کاملا مشابه دندان اصلی است و هیچ تفاوتی در کارایی آن وجود ندارد

در مراحل خدمات کاشت فوری دندان در تهران یک قطعه فلزی داخل لثه کاشته میشود و پس از آن از طریق یک روکش با جنس مقاوم وکاملا سازگار با بافت بدن  پوشانده میشود.

در مراحل نصب ایمپلنت فوری به هیچ عنوان نیاز به تراشیدن دندان مجاور نخواهد بود .

خدمات ایمپلنت در تهران کلینیک دکتر دهقان با بیهوشی انجام خواهد شد و در مراحل انجام ایمپلنت بیمار هیچ دردی نخواهد داشت.لازم به ذکر است داروهای استفاده شده در خدمات ایمپلنت کاملا قابل تایید FDA هستند.

کشیدن دندان عقل با بیهوشی یکی دیگر از خدمات کلینیک دکتر دهقان میباشد که که در این خدمات با استفاده از مواد بیهوشی قابل تایید در سازمان غذا و دارو بیمار کوچکترین دردی احساس نخواهد کرد.

مراکز زیادی در تهران خدمات ایمپلنت فوری در تهران را انجام میدهند اما از این این مراکز تفاوت در نوع ایمپلنت در تهران و شناخت بهترین مرکز ایمپلنت در تهران یکی از دغدغه های زیباجویان میباشد در کلینیک های مختلف بسته به نوع مواد مصرفی و توانایی کلینیک خدمات ایمپلنت فوری در تهران با قیمت های مختلفی انجام میشود. یکی از برترین مراکزی که خدمات ایمپلنت فوری در تهران را با بالاترین کیفیت انحام میدهد کلینیک دکتر وحید دهقان است.

کاشت دندان طبیعی در ایران

با وجود این که بسیاری از پزشکان و دندانپزشکان همواره بر سلامت دندان و لثه تاکید زیادی نموده و اهمیت مراقبت از دندان‌ها را یادآور می‌شوند، اما هنوز هم میلیون‌ها ایرانی در سراسر کشورمان وجود دارند که از مشکلاتی مانند پوسیدگی و خرابی دندان رنج می‌برند. همان گونه که می‌دانید بدون وجود دندان، نه تنها زیبایی چهره انسان تحت تاثیر قرار می‌گیرد، بلکه سلامتی او نیز به خطر می‌افتد، زیرا جویدن غذاها و تبدیل آن‌ها به قطعات ریز، توسط دندان‌ها اتفاق می‌افتد و این امر باعث سلامتی دستگاه گوارش می‌گردد.

تا چند سال اخیر، ایرانیان از پل‌ها و پروتزهای دندانی برای جایگزینی دندان‌های از دست رفته خود استفاده می‌کردند؛ اما خوشبختانه امروزه پیشرفت‌های فراوان علم دندانپزشکی، در کشورمان ایران نیز گسترده شده است و در تمامی شهرهای بزرگ و کوچک ایران، شاهد وجود کلینیک‌ها و مطب‌هایی هستیم که اقدام به کاشت و ایمپلنت دندان می‌نمایند. این ایمپلنت‌ها با دستگاه‌های پیشرفته و از طریق دندانپزشکان حاذق و با تجربه انجام می‌شوند و سال‌های سال نقش مهمی در سلامتی و زیبایی انسان ایفا می‌کنند.

ایمپلنت دندان چه مزایایی دارد؟

برای آشنایی هر چه بیشتر شما عزیزان با ایمپلنت دندان، به برخی از مهم‌ترین مزایای آن اشاره می‌کنیم:

 • ایمپلنت دارای ظاهری بسیار طبیعی است و شباهت فراوانی به دندان‌های طبیعی دارد.
 • به سبب این که پایه آن در استخوان فک قرار می‌گیرد، بنابراین ماندگاری و دوام آن بسیار بالاست.
 • تجربه نشان دهنده آن است که ایمپلنت دندان، اعتماد به نفس افراد را بیش از پیش افزایش می‌دهد.
 • ایمپلنت به عنوان یک عضو ثابت در دهان شما قرار می‌گیرد و به هیچ عنوان سختی‌ها و مشکلات پروتز دندان را به همراه نخواهد داشت.
 • با ایمپلنت دندان، لذت خوردن غذاها را با تمام وجود احساس خواهید کرد.

 قیمت ایمپلنت فوری با بیهوشی در تهران

ایمپلنت دندان یا کاشت دندان برای افرادی استفاده میشود که بر اثرگذشت زمان وکشیدن دندان ویا خرابی دندان و یا لثه دندان خود را از دست میدهند. البته ایمپلنت دندان در اصلاح طرح لبخند هالیوودی نیز در بسیاری از مواقع استفاده میشود ویژگی های طرح لبخند هالیوودی را در مقاله ی اصلاح طرح لبخند بخوانید. .ایمپلنت دندان روشی دائمی است برای رفع مشکل دندان از دست رفته.ایمپلنت فوری دندان کاملا مشابه با دندان اصلی میباشد و هیچگونه مشکلی برای شخص ایجاد نمیکند و میتواند تا آخر عمر از آن استفاده کند. همواره دقت داشته باشید قیمت ایمپلنت فوری نسبت به ایمپلنت معمولی به جهت استفاده از مواد بیهوشی کمی بیشتر است

ایمپلنت فوری در تهران توسط کلینیک دکتر وحید دهقان یکی از برترین مراکز انجام خدمات ایمپلنت فوری در تهران  انجام میشود کلینیک دکتر دهقان با داشتن کادری مجرب از پزشکان مطرح کشور تمام مراحل خدمات دندانپزشکی با نهایت دقت را ارائه میدهد.کلینیک دکتر دهقان یکی از کلینیک های مطرح میباشد که با حداقل قیمت ایمپلنت فوری در تهران خدمات کاشت فوری دندان در تهران را ارائه میدهد تمام زیباجویان که قصد ایمپلنت فوری در تهران را دارند میتوانند در یکی از مطرح ترین کلینیک های دندان پزشکی تهران را دارند میتوانند از خدمات ایمپلنت فوری در تهران  استفاده کنند.

در مرکز ایمپلنت دکتر دهقان خدمات کاشت یک روزه دندان در تهران  با بهترین مواد انجام میشود در مراحل اولیه مراجعه به کلینیک نیاز به داشتن عکس از فک و صورت دارید تا دکتر دهقان نسبت به اطلاع از وضعیت فک و صورت شما آگاه گردد این عکس جهت تصمیمات مهم پزشکی  در زمینه ی ایمپلنت فوری ضروری میباشد لازم به ذکر است که حتما نیاز به گرفتن عکس جدید دارید و عکس های قدیمی مناسب اخذ تصمیمات پزشکی نمیباشد پس حتما نسبت به گرفتن عکس از فک و صورت قبل از مراجعه اقدام بفرمایید در مراحل بعدی مخصوصا در کاشت دندان در تهران  دکتر دهقان مشاوره های لازمه در زمینه ی ایمپلنت و کاشت دندان و انتخاب نوع روکش را ارائه میدهد وپس از آن نیاز به مشاوره با تیم مشاوره دندانپزشکی دکتر دهقان دارید این مراحل در کوتاه ترین زمان و با کیفیت بالا انجام خواهد شد که موجب آزردگی خاطر شما نشود در مراحل بعدی جهت انجام فرایند های دندانپزشکی راهنمایی خواهید شد در تمام این مراحل راهنمایی های پزشک همراه شما خواهد بود و جای هیچ نگرانی نخواهید داشت.

همیشه پیدا کردن بهترین کلینیک ایمپلنت دندان در تهران برای مراجعه کنندگان جزو چالش های اصلی بوده  اما یکی از راه های شناخت دکتر ایمپلنت خوب در تهران مشاهده نمونه کار های مرتبط میباشد که نمایانگر توانایی پزشک مربوطه میباشد در واقع دکتر خوب در زمینه ای کاشت دندان در تهران پزشکی است که همواره در تمام مراحل مشاوره های لازم را به بیمار ارائه دهد و یکی دیگر از ویژگی های مرکز کاشت دندان خوب در تهران استفاده از مواد مناسب  و دستگاه های پیشرفته میباشد.

قیمت ایمپلنت دندان

قیمت ایمپلنت دندان چقدر است؟ این سوال یکی از مهم‌ترین سوالاتی است که بسیاری از مراجعان در روزهای ابتدایی مراجعه به کلینیک و یا مطب‌های دندانپزشکی مطرح می‌نمایند. با توجه به این که هزینه‌های دندانپزشکی در کشورمان ایران بسیار بالاست، بدیهی است مراجعان با چنین سوالاتی در ذهن خود مواجه شوند. پاسخ چنین سوالی، بدون یک معاینه دقیق و عکس‌برداری از دندان، بسیار سخت و دشوار است. یک دندانپزشک ماهر و با تجربه تنها زمانی می‌تواند به این سوال بیمار خود پاسخ دهد که به خوبی دندان بیمار را معاینه نموده و شرایط او را برای دریافت ایمپلنت دندان بررسی نماید.

قیمت ایمپلنت دندان در تهران و سایر شهرهای کشورمان به عوامل مختلفی بستگی دارد که در این قسمت به برخی از آن‌ها اشاره می‌کنیم:

 • کیفیت مواد اولیه مورد استفاده برای ایمپلنت دندان: ایمپلنت‌هایی که این روزها در بازار وجود دارند، دارای انواع و اقسام مختلفی می‌باشند. برخی از آن‌ها از سایر کشورهای جهان وارد شده‌اند و برای ساخت آن‌ها تمامی استانداردهای پزشکی در نظر گرفته شده است. بدون شک قیمت این نوع ایمپلنت، نسبت به سایر نمونه‌های آن بیشتر است.
 • محل قرار گیری ایمپلنت: اگر طول و عرض استخوان فک برای قرارگیری ایمپلنت کافی باشد، نیازی به پرداخت هزینه اضافی نیست و قیمت ایمپلنت دندان مناسب‌تر خواهد بود؛ اما اگر استخوان دندان تحلیل رفته باشد، نیاز به پیوند استخوان وجود دارد که هزینه‌های درمان را افزایش خواهد داد.
 • تجربه و دانش دندانپزشک: برخی از دندانپزشکان برای مدت‌های طولانی در زمینه ایمپلنت و کاشت دندان به فعالیت مشغول بوده‌اند و در این زمینه دانش و تجربه بالایی دارند و ممکن است هزینه ایمپلنت را بیشتر از سایر پزشکان در نظر بگیرند.

قیمت  ایمپلنت فوری ارزان

قیمت ایمپلنت فوری در کلینیک های مختلف با توجه به نوع ارائه خدمات و توع مواد مصرفی متفاوت است. در واقع یکی از موارد تعیین کننده در قیمت ایمپلنت فوری همان نوع مواد مصرفی میباشد که در پروسه ی ایمپلنت استفاده میشود.در کلینیک دکتر وحید دهقان از بهترین مواد مصرفی با کیفیت عالی  استفاده میشود لازم به ذکر است در صورت درخواست بیمار برای بیهوشی میتوان از ایمپلنت فوری با بیهوشی استفاده نمون که بیمار با خیال آسوده از خدمات  استفاه کند.قیمت ایمپلنت فوری بسته به تعداد دندان میتواند میتواند مشخص باشد همچنین ممکن است بعد از بررسی فک و صورت پزشک اقدام به جراحی فک و صورت نماید تا لئه و فک مناسب ایمپلنت و کاشت دندان شود اما لازم به ذکر است در حالت کلی قیمت ایمپلنت کامل بسیار کمتر از قیمت ایمپلنت یک واحد دندان است.

آیا پرداخت هزینه ایمپلنت دندان با بیمه امکان پذیر است؟

این روزها بسیاری از بیمه‌هایی که در کشورمان وجود دارند، بسیاری از هزینه‌های درمانی را پوشش می‌دهند. هر چند بسیاری از خدمات دندانپزشکی، تحت پوشش بیمه قرار نمی‌گیرند، اما برخی از مراکز بیمه هستند که هزینه ایمپلنت دندان و کاشت آن را جزو فاکتورهای مهم خود در نظر گرفته‌اند. بنابراین قبل از این که از خدمات درمانی بیمه‌های امروزه استفاده کنید، نسبت به خدمات دندانپزشکی که هر کدام از آن‌ها پوشش می‌دهند توجه ویژه‌ای داشته باشید.

هرگز فراموش نکنید که دندان‌ها به عنوان بخش مهمی از جسم ما هستند که همواره باید به سلامتی آن‌ها توجه ویژه‌ای نماییم. ایمپلنت دندان یکی از مهم‌ترین خدمات دندانپزشکی است که برخورداری از آن، ارزش صرف هر هزینه‌ای را دارد (چه این هزینه ها از طریق بیمه تامین شده باشند و چه خودِ شخص)

ایمپلنت فوری با بیهوشی

برخی از افراد به علت ترس از دندانپزشکی از خدمات دندانپزشکی استفاده نمی‌کنند و وجود ایرادات مختلف در دندان آنها باعث ایجاد مشکلاتی در گذر زمان خواهد شد کلینیک دکتر دهقان با سابقه‌ای چندین ساله در امر خدمات دندانپزشکی فعالیت می کند در کلینیک دکتر دهقان خدمات ایمپلنت فوری تحت بیهوشی انجام میشود در ادامه در در مورد خدمات ایمپلنت با استفاده از داروی بیهوشی توضیحات را ارائه خواهیم داد

ایمپلنت دندان یک روش جایگزینی دندان و کاشت آن در دهان  به جای دندان از دست رفته میباشد این دندان کاشته شده کاملا مشابه دندان اصلی است و هیچ تفاوتی در کارایی آن وجود ندارد

در مراحل خدمات کاشت ایمپلنت فوری دندان یک قطعه فلزی داخل لثه کاشته میشود و پس از آن از طریق یک روکش با جنس مقاوم وکاملا سازگار با بافت بدن  پوشانده میشود.

در مراحل نصب ایمپلنت فوری با بیهوشی  به هیچ عنوان نیاز به تراشیدن دندان مجاور نخواهد بود .

خدمات ایمپلنت کلینیک دکتر دهقان با بیهوشی انجام خواهد شد و در مراحل انجام با بیهوشی بیمار هیچ دردی نخواهد داشت.لازم به ذکر است داروهای استفاده شده در خدمات ایمپلنت کاملا قابل تایید FDA هستند.

امروزه بسیاری از دندانپزشکان جهت جلوگیری از از اینکه بیمار دردی نداشته باشد خدمات جراحی خود را با استفاده از بیهوشی انجام می دهند یکی از این خدمات ایمپلنت فوری  می باشد .

فاصله بین کشیدن دندان و ایمپلنت باید چقدر باشد؟

جهت مشاوره رایگان با ما تماس بگرید : 02179658000

خدمات کاشت دندان فوری با بیهوشی مناسب چه افرادی است؟

-این خدمات عموماً برای افرادی که ترس فراوان از دندانپزشکی دارند انجام میشود عموم افرادی که هنگام دندانپزشکی دچار استرس می‌شوند می‌توانند از خدمات ایمپلنت یک روزه استفاده کنند

-افرادی که دچار حساسیت های زیاد در ناحیه دهان و دندان و برای رفلاکس معده شدید هستند نیز می توانند خدمات ایمپلنت فوری استفاده کنند

همه چیز درباره ی فواید دندان عقل نهفته را در اینجا بخوانید.

 ایمپلنت فوری  دندان با بیهوشی را چه افرادی استفاده میکنند

اکثر بیمارانی که دندان خود را از دست دادند به خاطر قیمت بالای ایمپلنت دندان به سمت آن نمیروند اما ما توصیه می کنیم حتماً قبل از تصمیم گیری از مزایای ایمپلنت آگاه شوید.

لازم به ذکر است که  قیمت ایمپلنت فوری کمی به نسبت قیمت ایمپلنت بدون بیهوشی بیشتر است خدمات ایمپلنت فوری تحت بیهوشی در کلینیک دکتر دهقان با استفاده از دستگاههای پیشرفته انجام خواهد شد همچنین شما عزیزان میتوانید در رابطه با خدمات ایمپلنت با بیهوشی با شماره های درج شده در سایت تماس حاصل فرمایید
ایمپلنت با  بیهوشی امکان پذیر است
لازم به ذکر است که ایمپلنت با بیهوشی فقط در مراکز دندانپزشکی انجام خواهد شد که مجوزهای لازم را را دارا باشد کلینیک دکتر دهقان مجوزهای مربوطه را از وزارت بهداشت و درمان دارا می باشد و شما به راحتی می توانید از خدمات ایمپلنت با استفاده از بیهوشی را در این مرکز استفاده نمود ایمپلنت با بیهوشی امکان پذیر است
تاکنون عوارض خاص و هادی از کاشت ایمپلنت با بیهوشی مشاهده نشده است اما بعد از به هوش آمدن بیمار مسلماً سرگیجه و حالت تهوع در بیماران وجود خواهد داشت

نحوه بیهوشی در ایمپلنت چگونه است؟

بیهوشی در دندانپزشکی بدین صورت است که بیمار نسبتاً هوشیار می باشد اما دردی را حس نمی کند سدیشن نوعی بیهوشی است که در بیهوشی های مختصر و عمل های سرپایی انجام می شود و نیازی به تجهیزات اتاق عمل ندارد سدیشن در  ارائه خدمات دندانپزشکی به کودکان نیز ارائه می‌شود از این رو برای بیهوشی کودکان  دارو خواب استفاده می‌شود تا دندانپزشک با تمرکز بالایی به کار خود ادامه دهد و کودک نیز هیچ دردی را احساس نکند.

انواع داروی بیهوشی و آرامبخش ویژه دندانپزشکی کودکان

یکی از داروهایی که در دندانپزشکی کودکان استفاده می‌شود گاز خنده است آرام بخش ملایم و کم خطر اکسید نیتروژن زن که با کمبود اکسیژن ترکیب شده و با استفاده از آن موجب آرامش در کودکان می شود.

 آرامبخش ملایم , این دارو هم برای بزرگسالان و هم برای کودکان استفاده می شود بدین صورت که بیمار در فرایند جراحی صدای دکتر و کادر درمان را متوجه می‌شود اما واکنش نشان نمی‌دهند

آرامبخش متوسط ,این دارو را بیشتر جراحان فک و صورت استفاده می کنند که باعث به خواب رفتن بیمار می شود.

آرام بخش عمیق, این دارو نسبتاً قوی می باشد از این دارو در عموماً جراحی‌های با حضور در اتاق عمل انجام می شود تا وضعیت ضربان قلب و پمپاژ قلب و فشارخون در جریان بیهوشی بررسی شود

مزایا و قیمت کاشت دندان فوری

می توان به این نکته اشاره کرد که که فرد هیچ دردی احساس نخواهد کرد و نیز ترس و دلهره از عملیات دندانپزشکی نخواهد داشت معمولاً برای دندانپزشکی و همچنین  درخدمات ایمپلنت با بیهوشی از داروی بیهوشی استفاده می شود در بعضی موارد خاص نیز به اتاق عمل و بیهوشی نیاز می شود که با نظارت متخصص بیهوشی انجام میگیرد.

مراحل ایمپلنت دندان با بیهوشی

نحوه بیهوشی در ایمپلنت چگونه است؟

بیهوشی در دندانپزشکی بدین صورت است که بیمار نسبتاً هوشیار می باشد اما دردی را حس نمی کند سدیشن نوعی بیهوشی است که در بیهوشی های مختصر و عمل های سرپایی انجام می شود و نیازی به تجهیزات اتاق عمل ندارد سدیشن در  ارائه خدمات دندانپزشکی به کودکان نیز ارائه می‌شود از این رو برای بیهوشی کودکان  دارو خواب استفاده می‌شود تا دندانپزشک با تمرکز بالایی به کار خود ادامه دهد و کودک نیز هیچ دردی را احساس نکند.

ایمپلنت دیجیتال و تفاوت آن با ایمپلنت معمولی را در مقاله ی ایمپلنت دیجیتال در تهران بخوانید

 آیا کودکان میتوانند از ایمپلنت فوری  استفاده کنند؟

در صورتی که رشد استخوان فک در سنین پایین کامل شده باشد میتوان از خدمات امیپلنت استفاده نمود در واقع حتما باید توسط پزشک معاینه و بررسی شوند.

چه افرادی میتوانند دندان های خود را ایمپلنت کنند؟

-افرادی به هر دلیلی نمیتوانند از دندان های مصنوعی استفاده کنند.

-افرادی که تعدادی از دندان های فک های طرفین خود را از دست داده اند.

-افرادی که دندان های جلویی خود را از دست داده اند.

لازم به ذکر است که ایمپلنت دندان سن خاصی ندارد فقط کافیست رشد طبیعیه بدن انجام شده باشد کاهی اوقات ابر اتفاقات ممکن است نوجوانان و جوانان دندان های خود را از دست بدهند که با استفاده از کاشت دندان میتوانند دندان از دست رفته ی خود را بازیابی کنند.

آیا میتوان فقط برای یک دندان ایمپلنت فوری انجام شود

تفاوتی ندارد که تعدادی دندان برای ایمپلنت و کاشت دندان یک روزه دارید و یا یک دندان را اقدام به کاشت میفرمایید پرشک همواره بهترین راهنمایی را برای انجام ایمپلنت فوری انجام خواهد داد ومسلما قیمت کاشت یک دندان بسیار کمتر از تعدادی دندان میباشد اما نیاز مند بررسی دقیق عکس از فک و صورت میباشد که وضعیت دندان ها برای ایمپلنت فوری مشخص شود در زیر فیلم کاشت یک واخد دندان را مشاهده خواهید نمود.

4 دیدگاه

 1. مسلم فدائی گفته:
  17 بهمن 1400

  با سلام و احترام..با این اوصاف قیمت رو میتونید بفرمائید چقدر در میاد؟

  پاسخ
 2. علی گفته:
  27 اردیبهشت 1401

  ایمپلنت عادی چقدر طول میکشه دوره درمانش؟

  پاسخ
  • 28 اردیبهشت 1401

   جهت اطلاع از ایمپلنت عادی و ایمپلنت فوری در تهران میتونید با کلینیک دکتر دهقان تماس بگیرید

   پاسخ

ارسال پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

9 − هشت =