بررسی ویژگی های طرح لبخند هالیوودی و قیمت

طرح لبخند هالیوودی
مطالب این پست

 اصلاح طرح لبخند چیست؟

لبخند یکی از مهم ترین عوامل در ایجاد روابط اجتمای و کاری میباشد از این رو داشتن لبخند زیبا نیازمند هماهنگی اجزای صورت از رنگ پوست و فرم لب ها تا جایگاه دندان ها و سفیدی آنها میباشد.

چرا باید از خدمات اصلاح طرح لبخند استفاده کنید؟

عدم یکدستی  و نظم در چینش دندان های و همچنین رنگ نا مناسب و یا شکستگی دندان موجب میشود لبخند زیبای شما از بین برود  روش های متعددی در جهت رفع مشکل و اصلاح طرح لبخند وجود دارد

بسیاری از افراد معروف در سراسر دنیا به جهت تاثیر گذاری بیشتر و بهبود شرایط شغلی خود اقدام به اصلاح لبخند میکنند بدلیل اینکه خدمات اصلاح طرح لبخند یکی مهم ترین خدمات زیبای ودندانپزشکی میباشد که عموما افراد از وجود آن بی اطلاع هستند و اطلاعات کافی در این زمینه وجود ندادر

اصلاح طرح لبخند هالیوودی

اصلاح طرح لبخند هالیوودی

اصلاح طرح لبخند هالیوودی

جهت مشاهده برنامه تلویزونی شبکه 7 با حضور دکتر دهقان کلیک کنید

رعایت بهداشت دهان و دندان میتواند تا حد زیادی از تخریب دهان و دندان جلوگیری کند

آیا فقط با مشکل دهان و دندان باید اقدام کنید برای اصلاح طرح لبخند؟

شما اگر تمایل دارید که طرح لبخند شما اصلاح شود میتوانید از این خدمات استفاده کنید لبخند نقش مهمی در روابط احساسی و اجتماعی و کاری دارد اگر لبخند ناخوشایندی داشته باشید تاثیر آن را در زندگی خود خواهید داشت.

اصلاح طرح لبخند

اصلاح طرح لبخند یکی از عواملی است که در اعتماد به نفس شما تاثیر بسزایی خواهد داشت اصلاح طرح لبخند نقش بسزایی در زیبایی لبخند و دندان های شما خواهد داشت.

هارمونی و هماهنگی اجزای صورت و لبخند یکی از مهم‌ترین عوامل زیبایی چهره می باشد که یک دندانپزشک و متخصص زیبایی باید هماهنگی و ارتباط این اجزا را با هم برقرار کنند.

اصلاح طرح لبخند یا طراحی لبخند چیست.

اصلاح طرح لبخند و طراحی در آن مجموعه ای از اقدامات زیبایی شامل ایمپلنت دندان لمینت دندان , کامپوزیت روکش های سرامیک و غیره است توسط آنها رنگ شکل و فرم موقعیت اجزای صورت و دندان ها شکل جذاب برای شما فراهم آورد اصلاح طرح لبخند فقط برای افرادی که دارای دندانهای خراب شکسته و مناطق هستند انجام نمی‌شود بلکه در تمام افرادی که حتی دندان های سالمی دارند می توانم از خدمات اصلاح طرح لبخند کلینیک دکتر وحید دهقان منشادی استفاده کنند عواملی که در انتخاب و طراحی لبخند شما موثر هستند شکل صورت جنسیت سن و انتظارات شما می باشد که در زمان مشاوره پزشک متخصص مشاوره لازم را به شما خواهد داد انواع اقداماتی که در طراحی لبخند انجام میشود در مورد دندان کامپوزیت دندان ارتودنسی اینپلنت دندان روکشهای تمام سرامیک و بلیچینگ است.

اصلاح طرح لبخند دندان مناسب چه افرادی است؟

معمولاً اصلاح طرح لبخند برای :

-افرادی که دارای فاصله بین دندان و مخصوصاً فاصله دندان های جلو می باشند  لبخند در این گونه افراد باعث مشخص شدن فاصله ببین دندان ها میشود که شکل جالب و شایسته ای ندارد و باید نسبت به رفع ایرادات اقدام کرد.

-افرادی که دندان های نامرتب و کجی دارند این دسته افراد به علت عدم چکاپ دوره ای دندان ها در زمان رشد با این مشکل مواجه شده اند در این صورت برای رفع این مشکل پزشک مجموعه اقدام های مختلفی در جهت رفع این مشکل انجام خواهد داد.

-افرادی که به طور مادرزاد برخی از دندان هایشان به صورت ناقص و یا نهفته رشد کرده است این دسته از افراد نیاز به جراحی لئه دارند و برای بهبود شرایط طرح لبخند خود میبایست به پزشک مراجعه کنند.

-افرادی که به هر دلیلی دندان های جلویی خود را از دست داده اند اگه دندان های جلوی طی تصادف و یا اتفاقات مختلف دچار شکستگی شده و یا به طور کل یک یا تعدادی از دندان های جلویی خود را از دست داده این نگران نباشید با خدمات ایمپلنت کلینیک دکتر وحید دهقان میتوان دندان از دست رفته ی خود بازیابی کنید.

-افرادی که دندان های جلویی شان به صورت لب پریده و دارای شگستگی است ممکن است بعضی از افراد تحت اقدامی لبه های دندان های خود را از دست داده باشند در این صورت باید نسبت به رفع ایرادات دندانی مشکل خود را رفع کنند عموما این افراد در خواب های شبانگاهی خود دندان قروچه میکنند و باعث ساییدگی دندان های خود میشوند.

-همچنین افرادی که دارای دندان های زرد رنگ و یا سفید مایل به زرد می باشد این دسته از افراد به دلیل عدم مراقبت از دندان های خود و مثل استعمال دخانیات و مصرف بیش از حد چایی و قهوه باعث زردی دندان های خود شده اند که به جهت رفع این ایراد و اصلاح طرح لبخند خود باید به پزشک مراجعه کنند.

یکی از اقداماتی که در طراحی لبخند انجام می شود ارتودنسی است اگر دندان های نامرتبی دارید  شک نکنید که اولین اقدام برای داشتن لبخندی زیبا انجام ارتودنسی میباشد در کلینیک دکتر دهقان با تجهیزات پیشرفته خدمات ایمپلنت ارتودنسی و طراحی لبخند انجام می شود میزان و نحوه ی استفاده از خدمات مختلف اصلاح طرح لبخند با مشاوره پزشک انجام خواهد شد.

قیمت طرح لبخند هالیوودی

قیمت اصلاح طرح لبخند به عوامل مختلفی بستگی دارد. بسته به میزان و نحوه ی ارائه ی خدمات اصلاح طرح لبخند و هزینه ی مواد مصرفی میتوان گفت که اصلاح طرح لبخند هالیوودی هزینه های مختلفی دارد در این روش که ترکیبی از ورش های مختلف میباشد و معمولا نیاز به جراحی های مختلف و روی دندان و دهان وجود میتوان بسته به نیاز بیمار هزینه های مختلفی متناسب با میزان مواد مصرفی ارائه داد شما میتوانید جهت مشخص شدن هزینه ی مصرفی اصلاح طرح لبخند با کلینیک دکتر دهقان تماس بگیرید اما نکته ی حائز اهمیت این میباشد که اصلاح طرح لبخند را همه بیماران میتوانند انجام دهند و تفاوتی در ارائه ی این خدمات وجود ندارد.

عنوان: اصلاح طرح لبخند

اصلاح طرح لبخند چه مزایایی دارد؟

شما با اصلاح طرح لبخند خویش، از مزایا و مواهب فراوانی برخوردار می‌شوید. از جمله این مزایا می‌توان به موارد زیر اشاره نمود:

  • به طور کلی کسانی که دندان‌های سفید، روشن و زیبایی دارند، چهره آن‌ها شاداب‌تر و جوان‌تر از همیشه به نظر می‌رسد. بنابراین اصلی‌ترین موهبتی که اصلاح طرح لبخند برای چهره شما به ارمغان می‌آورد، جوانی است.
  • جالب است بدانید بسیاری از بیماری‌هایی که به دهان و دندان مرتبط هستند، با اصلاح طرح لبخند به کلی درمان می‌شوند.
  • دندان‌ها و لثه شما پس از اصلاح طرح لبخند، کمتر از قبل در معرض پوسیدگی و عفونت قرار می‌گیرند.
  • اصلاح طرح لبخند، به طور کلی باعث اصلاح ساختار دهان و دندان شده و این موضوع در نهایت موجب تنظیم شدن نسبت لثه به دندان‌ها می‌گردد.
  • انسان‌هایی که دندان‌های سالم و زیبایی دارند، از اعتماد به نفس بیشتری نسبت به سایر افراد برخوردار هستند. اصطلاح طرح لبخند علاوه بر افزایش اعتماد به نفس، موجب بهبود بخشیدن به شخصیت و جایگاه اجتماعی افراد می‌گردد.
  • بررسی‌ها نشان دهنده آن است افرادی که نسبت به اصطلاح طرح لبخند خویش اقدام کرده‌اند، روابط عاطفی بهتری را با همسر یا پارتنر خود تجربه می‌کنند.

شیوه‌هایی برای ماندگاری طرح لبخند

بدون شک اصلاح طرح لبخند، به تنهایی کافی نیست و پس از دریافت خدمات درمانی و اصلاح کامل طرح لبخند خویش، باید از آن به خوبی نگهداری نمایید. پیشنهاد دندانپزشکان به افرادی که از خدمات درمانی اصطلاح طرح لبخند برخوردار شده‌اند این است که برای افزایش دوام و ماندگاری آن، بیش از همیشه مراقب سلامت دندان‌های خود باشند. بنابراین استفاده منظم از مسواک و خمیر دندان، نخ دندان، دهان شویه و… می‌تواند تاثیر بسزایی در ماندگاری دندان‌های زیبای شما گردد.

علاوه بر این باید در دوره‌های منظم، به دندانپزشک خود مراجعه نموده و طرح لبخند خویش را مورد بررسی قرار دهید. یکی از مزایای مراجعه منظم به دندانپزشک این است که اگر آسیبی (هر چند کوچک) برای دندان‌های شما به وجود آید، می‌توان در کوتاه‌ترین زمان ممکن و با صرف هزینه‌ای نه چندان زیاد، آن را برطرف نمود.

طراحی دیجیتالی طرح لبخند شما

جالب است بدانید که این روزها بسیاری از دندانپزشکان از یک سیستم حرفه‌ای و پیشرفته به نام سیستم DSD یا طراحی دیجیتال لبخند استفاده می‌کنند. در این شیوه منحصر به فرد، قبل از این که عملیات درمانی اصلاح طرح لبخند بر روی بیماران انجام پذیرد، نتیجه نهایی درمان به فرد نشان داده می‌شود. بنابراین او می‌تواند بر مبنای علاقه و سلیقه شخصی خویش و یا عکس‌ها و خاطراتی که از گذشته به یادگار دارد، نسبت به نوع طرح لبخند خویش تصمیم‌گیری نماید.

در این سیستم پیشرفته اصلاح طرح لبخند با اندازه گیری‌های دقیق بر مبنای فاصله مردمک چشم، فاصله گوشه‌های لب، ارتفاع صورت و… انجام می‌پذیرد. تحقیقات نشان دهنده آن است که آنالیز دقیق صورت و دندان توسط این سیستم و قبل از اطلاح طرح لبخند، نتایج شگفت انگیزی به همراه می‌آورد. معمولاً افرادی که قبل از دریافت خدمات دندانی اصلاح طرح لبخند، از سیستم DSD یا طراحی دیجیتال لبخند دیجیتال استفاده نمودند، رضایت بیشتری نسبت به سایرین داشتند.

 

 

روش های اصلاح طرح لبخند

از طریق روش های مختلفی مجموعه اقدامات اصلاح طرح لبخند انجام میشود طرح لبخند فقط مربوط به اصلاح دندان ها نیست شامل خدمات  بلیچینگ ، لمینت دندان ، کامپوزیت ونیر ، روکش های فول سرامیک و غیره است ، تا توسط آنها رنگ ، شکل ، فرم ، موقعیت و سایر موارد

هزینه اصلاح طرح لبخند

هزبنه اصلاح طرح لبخند بسته به نوع خدمات استفاده شده در فرایند اصلاح طرح لبخند بستگی دارد.

ارسال پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *